מי אנחנו?

אנחנו סטארטאפ עם משימה חברתית - לעזור לכמה שיותר ישראלים וישראליות לצמוח כלכלית. החזון שלנו הוא להשתמש בכוח של הטכנולוגיה כדי ליצור שינוי אמיתי ולהפוך את המציאות הכלכלית בישראל לטובה ונגישה יותר. כדי שזה יקרה, גייסנו משקיעים, צוות ושותפים לדרך ואנחנו מגיעים כל בוקר לעבודה כדי לשפר את המציאות הכלכלית של הלקוחות שלנו.


למי השירות מיועד?

לכל מי שרוצה להיות בשליטה על הכסף שלו, לצמוח כלכלית, לצמצם את המינוס או להתחיל לחסוך.

השירות שלנו עוזר לנהל את חשבון משק הבית. הוא מתאים בעיקר לשכירים ושכירות אבל גם לעצמאיים ועצמאיות שההכנסות שלהם כל חודש דומות, כל עוד יש להם הפרדה מלאה בין חשבון העסק לבין חשבון משק הבית.

אתם עצמאיים ורוצים לדעת איך אפשר בכל זאת להשתמש בשירות של riseup?

יש לנו מדריך ממש גם בשביל זה 🙂


מה אנחנו עושים בשבילך?

אנחנו עוזרים לך להיות ״על זה״ כלכלית ב-3 צעדים:

👈 לראות את כל ההכנסות וההוצאות שלך במקום אחד:

riseup מרכזת את כל המידע מהחשבונות שלך ומציגה לך בצורה פשוטה כמה כסף נכנס החודש ומאיפה, וכמה כסף יוצא ועל מה.

👈 לדעת בכל רגע, באמצעות מספר אחד, כמה כסף באמת נשאר לך להוציא:

riseup יודעת כבר בתחילת החודש איך הוא הולך להסתיים. המערכת שלנו לומדת וצופה כמה כסף ייכנס, כמה ייצא וכמה נשאר להוציא.

תמונת המצב מתעדכנת אוטומטית כל הזמן. כל מה שצריך לעשות זה לעקוב אחרי כמה נשאר להוציא.

👈 לקבל החלטות ביחד ולנצח את החודש, כל חודש מחדש:

במהלך החודש אנחנו מקבלים כל יום החלטות קטנות וגדולות. riseup איתך ברגעים האלה, באמצעות שילוב של מערכת אוטומטית וצוות מומחים, כדי לעזור לך לקבל את ההחלטות הכי נכונות בשבילך.


איך אנחנו עושים את זה?

מערכת אוטומטית

קודם כל המערכת בונה לך תזרים חודשי בצורה אוטומטית.

התזרים הוא בעצם תמונת המצב החודשית שלך שכוללת את כל ההכנסות וההוצאות.

התזרים מנהל מעקב אחרי כמה כסף נכנס וכמה כסף יוצא כל חודש, כדי שיהיה אפשר להוציא פחות כסף ממה שנכנס, ולסיים את החודש בתזרים חיובי.

כל חודש שנגמר בתזרים חיובי מגדיל את כמות הכסף שלך ומאפשר לך לשים כסף בצד, לחסוך ולצמוח כלכלית יותר ויותר 🌱

הנתונים בתזרים מתעדכנים כל יום ב-4:00 בבוקר ובנוסף המערכת שולחת כל יום ראשון, שלישי וחמישי אחה״צ תזכורת בוואטסאפ לגבי כמה כסף נשאר להוציא השבוע.

שירות אנושי של צוות המומחים שלנו

הרבה יותר קל לצמוח ביחד.

לכן, במקביל למערכת האוטומטית שלנו, הקמנו צוות של מומחי תזרים להוטים שנותנים מענה בכל שאלה טכנית, הבנה של התזרים או התלבטות כלכלית. הצוות מלווה אותך לכל אורך השירות. מה שמניע אותנו זה הצלחה של הלקוחות שלנו. בשביל זה אנחנו כאן.

העקרונות שלנו הם:

  1. אמפתיה וסבלנות. למרות שאנחנו לא מכירים, אנחנו בהחלט רוצים להיות אמפתיים כלפי הקשיים והאתגרים של הלקוחות שלנו, כמו גם כלפי ההישגים וההצלחות שלך.

  2. אחריות ושקיפות. אנחנו פועלים מתוך תחושת אחריות למתן תמיכה וייעוץ אמינים ללקוחות שלנו, ובשקיפות מלאה. החזון של riseup והמוצר שלנו לא יכולים להתקיים ללא יחסי אמון מלאים בינינו לבין הלקוחות שלנו, שמבוססים על ייעוץ איכותי, אחראי ועל שקיפות מלאה.

  3. הגנה על פרטיות. אנחנו מבינים שהלקוחות שלנו חולקים איתנו מידע רגיש ביותר, ולכן אנחנו דואגים לשמור על הפרטיות שלהם בצורה מלאה ומקיפה.

  4. דיוק. התשובות שלנו מדויקות ומקיפות. יחסי האמון שלנו עם הלקוחות מבוססים על זה שאנחנו מספקים מידע מדויק ומהימן.

  5. הלקוחות הם מי שמקבלים את ההחלטות עבור עצמם ומשפחותיהם. אנחנו נשקף, נציג אלטרנטיבות ואם נתבקש, נייעץ. אבל ההחלטה הסופית היא תמיד שלך.

קהילה

יצרנו קהילה של ישראלים וישראליות, שבאו להיות ״על זה״ כלכלית יחד, וגם כדי להפוך את המציאות הכלכלית של כולנו לטובה יותר. זה מקום מעולה לדבר על הרגעים המאתגרים ולקבל בוסט של אופטימיות ותמיכה.

ומה עוד? אפשר להתלבט על החלטות כלכליות ולקבל עצה, לצאת יחד לאתגרי צמיחה, וכמובן לחגוג יחד הצלחות קטנות וגדולות. הכל יחד, כי במילא כולנו בתוך זה, אז למה להתמודד עם זה לבד?!

מוזמנות ומוזמנים להצטרף!כמה עולה השירות?

החודש הראשון בשירות שלנו הוא בחינם. אחריו, השירות עולה 45 ₪ בחודש.

אנחנו מבקשים להכניס פרטי תשלום לטובת המנוי החודשי רק אחרי חודש ההתנסות הראשון, ככה שאפשר פשוט לבחור לא להמשיך למנוי בתשלום.


המודל העסקי שלנו

המטרה שלנו היא לעזור לך לצמוח כלכלית לאורך זמן. בדיוק בגלל זה המודל העסקי שלנו הוא מנוי חודשי קבוע, ששם אותך ואת האינטרסים שלך במרכז. בלי פרסומים ובלי אותיות קטנות.

הרווח שלנו הוא בהצלחה ושביעות הרצון שלך! המנוי שלך הופך אותנו לשותפים מלאים בצמיחה שלך 🌱

האם מצאת את התשובה שלך?