בהרשמה לשירות המערכת מבקשת את פרטי המשתמש שלך עבור חשבון הבנק וחשבונות האשראי.

אנחנו יודעים שמסירת הסיסמאות לחשבונות מצריכה אמון גבוה בנו כחברה וכעובדים.

חשוב לנו להגיד שמהות החברה שלנו היא יחסי אמון עם הלקוחות, ואנחנו מתחייבים לכך שלא יבוצעו פעולות בחשבון, אלא רק קריאה של המידע.

כל חברי הצוות שלנו עוברים בדיקות רקע קפדניות, אנחנו מנהלים מנגנון מתן הרשאות נוקשה, ומשפרים את נהלי האבטחה באופן תכוף.

נשמח להסביר לך בהמשך בדיוק למה אנחנו צריכים את פרטי המשתמש שלך ומה המשמעות של מסירת המידע.

וכמובן תוכלו לקרוא קצת יותר עלינו כחברה במאמר כאן.


למה אנחנו צריכים גישה לחשבונות שלך?

השירות שלנו בונה לך תמונת מצב חודשית בצורה אוטומטית, כדי לחסוך לך עבודה על אקסלים וטבלאות. אנחנו רוצים שזה יהיה לך הכי קל, כדי שפשוט יהיה אפשר להיות ״על זה״ כלכלית.

כדי שנוכל לעשות את זה, המערכת שלנו צריכה גישה לקריאת הנתונים מאתר הבנק וכרטיסי האשראי שלך, והדרך היחידה שבה היא יכולה לעשות את זה, היא באמצעות פרטי המשתמש שלך.


איך אנחנו מגינים על המידע שלך?

המערכת שלנו מאובטחת בסטנדרט הגבוה ביותר באמצעות השירותים הטכנולוגיים המובילים בעולם. המידע מוצפן ונשמר בAWS [שירותי הענן של Amazon] והתקשורת בין המערכות שלנו מוצפנת בפרוטוקול ההצפנה הנפוץ והמאובטח ביותר SSL/TLS.

אנחנו משתמשים בכלים האלה כדי לאבטח את הסיסמאות של כל העובדים שלנו.

אפשר לקרוא יותר על שיטת ההצפנה שלנו בפוסט של סמנכ״ל אבטחת מידע בקבוצת הפייסבוק שלנו כאן.


האם אנחנו עושים שימוש נוסף במידע שלך?

לא.

אנחנו לא מעבירים שום מידע שלך לאף צד שלישי ולא עושים בו שום שימוש שאינו לצורך מתן השירות. אנחנו לעולם לא נעביר את המידע של הלקוחות שלנו לצד שלישי מבלי לקבל על כך אישור מפורש.


האם אתם רשומים ברשות להגנת הפרטיות?

כמובן. את המידע שלך אנחנו שומרים כמאגר בפיקוח הרשות להגנת הפרטיות של משרד המשפטים - מספר מאגר המידע שלנו הוא 700064261.


איך אפשר לסמוך על זה שלא נבצע פעולות בחשבון שלך?

מהות החברה שלנו היא יחסי האמון עם הלקוחות, ואנחנו מתחייבים לכך שלא יבוצעו שום פעולות בחשבון, אלא רק קריאה וניתוח אוטומטיים של המידע.

במקרים בהם אנו נתקלים בבעיות טכניות בקריאת המידע, או כאשר הלקוחות מבקשים לקבל ייעוץ, הגישה מתבצעת ע"י מפתחת מהצוות או מומחה תזרים שהוסמכו לכך. אנחנו מנהלים מנגנון מתן הרשאות נוקשה ועובדים על פי נהלי אבטחה ברורים. כל כניסה לחשבון מתועדת ותמיד נוכל לפרט לגבי כניסה לחשבונך.


האם יש לכם ביטוח במקרה וקורה לי משהו?

יש לנו ביטוח אחריות מקצועית של חברת AIG ומחויבות מלאה להתמודד עם כל בעיה שעולה ושהמקור שלה בשירות שלנו. אם צצה איזשהי שאלה או בעיה שקשורה לאבטחת מידע או לפרטיות, פשוט צריך להודיע לנו בצ׳אט של השירות ואנחנו נמשיך משם.


האם אפשר לתת לכם הרשאות לצפיה בלבד?

בטח, זה לגמרי תלוי בבנק שלך. חלק מהבנקים מאפשרים להקים הרשאה לצפייה בלבד, כל מה שצריך לעשות זה לפנות אליהם ולבקש פרטי משתמש עם הרשאת צפייה בלבד.

יש לי חשבון בנק בדיסקונט:

מעולה! דיסקונט הוא הבנק הראשון בישראל שמאפשר להתחבר ל-riseup באופן ישיר מבלי לתת פרטי משתמש. כדי לבצע את החיבור תוכלו פשוט לבחור באופציה של ״דיסקונט ישיר״ במסך החשבונות.


אפשר לשמוע עוד?

בשמחה! בסרטון הזה אפשר לשמוע את יפתח, סמנכ״ל הפיתוח שלנו, מפרט עוד על אבטחת מידע, ואפשר גם לבקר במרכז אבטחת המידע שלנו, ולקרוא את המדיניות שלנו ותשובות לשאלות נפוצות.

האם מצאת את התשובה שלך?