כל האוספים
כל מה שחדש ברייזאפ
כל מה שחדש ברייזאפ בחודש מרץ 🎉
כל מה שחדש ברייזאפ בחודש מרץ 🎉

אנחנו ממשיכים להשקיע המון בכלים שיעזרו לך לצמוח כלכלית! רוצה להכיר את החידושים שהשקנו בחודש האחרון? הם נמצאים ממש כאן

דני avatar
נכתב על ידי דני
עודכן לפני יותר משבוע

איך משפיעה עליית הריבית על המשכנתא? עכשיו אפשר לראות את זה בגרף!

אחרי שהוספנו בחודש שעבר את האפשרות לצפות בגרף ההוצאות המשתנות והקטגוריות במעקב (כמו סופר, אוכל בחוץ, רכב ועוד) הגיעה תורן של ההוצאות הקבועות. הוספנו גרף חדש שמציג את סך כל ההוצאות הקבועות מהחצי שנה האחרונה. זאת, לצד גרפים ספציפיים לכל תחום בהוצאות הקבועות כמו דיור, משכנתא, חינוך, חשמל ועוד.

למה זה חשוב? כי זה מאפשר למידה והיכרות טובה יותר עם ההוצאות השוטפות. בהסתכלות על הגרף, נוח לראות שינויים ודרכם לזהות עוד מקומות שבהם אפשר לחסוך ולהחליט איך לפעול לגביהם. הגרף מאפשר למשל לראות איך משפיעה עליית הריבית על החזר המשכנתא לאורך תקופה, או להשוות בין חשבון החשמל בחורף לעומת הקיץ ועוד.

איפה אפשר למצוא את הגרף?

הוצאות קבועות >> לחיצה על 3 הנקודות משמאל >> חודשים קודמים.

כדי לראות את הגרפים של הקטגוריות השונות יש לגלול לצדדים.


מהיום נדע לצפות טוב יותר את ההכנסות הקבועות שלך בתחילת כל חודש!

זיהוי ההכנסות הקבועות היא אחת מאבני היסוד של התזרים: כשהמערכת מצליחה ללמוד ולנבא נכון את ההכנסות שלך, זה מייצר תזרים מדויק עוד יותר. החל מחודש פברואר שיפרנו את השיטה לזיהוי של הכנסות קבועות - אלו שחוזרות על עצמן בכל חודש. בעקבות השיפור, תוכלו לעבוד פחות ולקבל תזרים מדויק יותר :)

הצעד הבא שלנו יהיה לתת לכן ולכם את האפשרות לעדכן בתזרים הכנסות שעוד לא התרחשו אבל צפויות להתרחש החודש. מקווים ומצפים לעדכן על זה כבר בחודש הבא!


הפקדת את הצ׳ק של השכר דירה באיחור? לא לדאוג, התזרים יחכה לו עוד כמה ימים :)

בעקבות בקשות של לקוחות, עשינו צעד קטן והיום המערכת תצפה 12 יום (חמישה ימים נוספים מבעבר) להוצאות הקבועות שמגיעות מאוחר מהצפוי.

מה זה אומר? שאם למשל בעלת הדירה או מנהל החוג עדיין לא הפקידו את הצ׳קים, המערכת תמשיך לצפות להוצאה ולא תמהר לקבוע שהיא לא אמורה לרדת החודש ובעתיד.

ומה אם ההוצאה באמת התבטלה לחודש זה? במקרה זה כדאי למחוק את הצפי מהתזרים, וכך לדייק אותו.


עם תוכנית השגרירים שלנו אפשר להרוויח פעמיים!

לפני מספר חודשים הפכנו את ההצטרפות לתוכנית השגרירים של רייזאפ לקלה ופשוטה!

בלחיצת כפתור אפשר להמליץ על רייזאפ לחברים וחברות ולהרוויח!

אנחנו כרגע בעיצומו של מעבר בין מערכות שונות, (ואם הרגשת שזה משפיע עליך נשמח לפניה ממך בצ׳אט של התזרים) המעבר יאפשר בקרוב לעקוב אחרי ההמלצות שלך, לדעת כמה הצטרפו, ועוד.


שיפור התזרים ללקוחות עם חיוב חודשי קבוע (שמכונה גם ״אשראי מתגלגל״)

״חיוב חודשי קבוע״ או ״אשראי מתגלגל״ הוא תופעה מדאיגה בשוק האשראי הישראלי (חברת הקהילה תמר לוין שיתפה על הסכנות שלו בקהילה שלנו, אפשר לקרוא כאן).

החל מהחודש, הפכנו את התזרים לשימושי יותר עבור לקוחות עם אשראי מתגלגל והם יחוו את התזרים כמו כל לקוחות רייזאפ - בכל חודש התזרים יציג את ההוצאות שקרו באותו החודש אל מול ההכנסות, מבלי ״לספור פעמיים״ גם את הוצאות האשראי המתגלגל כמו שעשינו עד עכשיו. אם יש לך שאלות על החוויה החדשה ואיך אפשר לצאת מאשראי מתגלגל, תמיד אפשר לפנות בצ׳אט של התזרים ולקבל תמיכה מהקהילה שלנו.


2000 זוגות נהנו מתוכנית מיוחדת לזוגות שרוצים לצמוח כלכלית, ביחד ❤️

31% מהזוגות מעידים שכסף הוא גורם משמעותי למתח בזוגיות שלהם, וזה לא ממש חייב להיות ככה.

תכנית ה- MoneyMoon שלנו הפכה את כסף ממקור למתח בזוגיות - למטרה משותפת שמחזקת את הזוגיות. דרך שלושה ״דייטים״ (מפגשים וירטואליים שהועברו על ידי רוני שינקמן), עלו מספר דרכים איך להקליל את השיח על כסף, איך לבנות תוכנית פעולה כלכלית ואיך להכניס צמיחה כלכלית לשגרת החיים.

האתגר הבא בקהילה הוא אתגר לעשות חשבון לבנק! יחד נבין את תעודת הזהות הבנקאית שלנו, ובארבעה צעדים פשוטים נוודא שהכסף שלנו מנוהל בצורה הכי נכונה עבורנו. מתחילים ביום שני, ההרשמה כאן!

האם קיבלת תשובה לשאלתך?