כל האוספים
כל מה שחדש ברייזאפ
נפרדים מסיסמאות, קהילה חדשה וכל מה שחדש ברייזאפ 🥁
נפרדים מסיסמאות, קהילה חדשה וכל מה שחדש ברייזאפ 🥁
דני avatar
נכתב על ידי דני
עודכן לפני יותר משבוע

אנחנו משקיעים המון בבניית כלים שיעזרו לך לצמוח כלכלית!

הנה כל מה החידושים שהוספנו החודש 👇

תגידו שלום לסיסמאות, החיבור הישיר כבר כאן!

המעבר לבנקאות הפתוחה מאפשר חיבור ישיר ומאובטח עוד יותר של התזרים לבנקים ולחברות האשראי. מתן ההרשאה לרייזאפ להציג את המידע מהבנקים וחברות האשראי מאפשר להעביר את המידע ללא צורך בשם משתמש וסיסמא! אנחנו גאים במעורבות שלנו בדיונים ברפורמת הבנקאות הפתוחה שמאפשרת גישה מאובטחת על פי דרישות החוק החדש, כשהמידע בו הוא לקריאה בלבד, מבלי אפשרות לבצע פעולות בחשבון.

לטובת הלקוחות הותיקים שלנו, בנינו תהליך מעבר נוח מסיסמאות לחיבור ישיר כשתוקף ההרשאה הוא שנה לפחות, כך שלא נצטרך לעדכן סיסמאות כל כמה חודשים.

איך להתחבר בלי סיסמא?

בעמוד החשבונות המחוברים >>> מעבר לחיבור ישיר.


עצמאיות ועצמאים- זה מוקדש לכם! מעכשיו אפשר להזין צפי הכנסות עתידיות!🔮

בעקבות בקשות שלכם ושלכן, אפשר להזין הכנסה שצפויה להיכנס בהמשך החודש באופן ידני. מה זה אומר? שאם עדיין לא נכנס תשלום על עבודה שעשינו, או שברשותנו צ׳ק שקיבלנו ועוד לא הפקדנו, נוכל לעדכן את צפי ההכנסה בתזרים (מבלי לפנות לצוות חווית לקוח.ה). זה פתרון טוב למי שיש לה או לו משכורת שאינה קבועה, כי אפשר לעדכן את הצפי בתחילת החודש ולהנות מתזרים שמשקף את מה שיקרה בהמשך. ספרו לחברים עצמאים ועצמאיות שישמחו לשמוע על הפיצ׳ר!


מעכשיו אפשר לראות בקלות מה מצב העו״ש אל מול התזרים

המפגש הראשוני עם התזרים יכול להיות מורכב, הוא מציע הסתכלות אחרת על הכסף שלנו, שונה ממה שהתרגלנו עד היום. חשוב לזכור: התזרים הוא השוואה של הכנסות מול הוצאות על פני חודש שלם, ולכן הוא לא מתאר ״כמה יש״ כמו יתרת העו״ש אלא ״כמה נכנס החודש לעומת כמה יצא בו״. בנוסף התזרים מתחשב בהוצאות כאן ועכשיו, בזמן שאנחנו מקבלים את ההחלטה להוציא אותן, ולא ביום שבו הכסף יורד בבנק. ככה יותר קל לקבל החלטות כלכליות במהלך החודש ולעשות תיקונים והתאמות.

כדי להקל, הוספנו במסך התזרים הראשי הפניה לעמוד העו״ש. אנחנו מקווים שההפניה הזו תיתן ללקוחות חדשים יותר בהירות שיתרת המשתנות השבועית היא לא יתרת העו״ש ותחסוך לכולנו את המעבר לאפליקציה של הבנק.

עוד על ההבדלים בפוסט של בן בקהילה


הנה מתנה שלא חשבת עליה: רייזאפ גיפטקארד 🎁

שמחים להשיק את רייזאפ גיפטקארד - מהיום אפשר לרכוש 6 חודשי מנוי לשירות של רייזאפ בעלות של 180 ₪ במקום 225 ₪

מתנה שתתאים לכל שמחה: חתונה, יום הולדת, תחילת או סיום תואר, לידה ועוד.


יש לי כסף ששוכב בעו״ש, מה לעשות איתו?

כשהכסף שלנו יושב בעו״ש מבלי שנשקיע אותו או נקבל עליו תשואה כלשהי, הוא מאבד מהערך שלו בגלל האינפליציה וחבל (הנה הסבר מעולה של צחי בקהילה שלנו). בכל פעם שנראה שסכום הכסף בעו״ש קצת גבוה, נקפיץ לך הודעה עם אפשרויות לשים את הכסף במקום אחר שישמור ויאפשר לך לחסוך לעתיד.

איפה זה נמצא? בתפריט מצד ימין >> השקעה לטווח קצר


גרושים וגרושות על זה ביחד עם רייזאפ

החודש חברת הקהילה שלנו, ריבקי קרופר-בלקין השיקה את קהילת גרושים וגרושות על זה ביחד של רייזאפ. ריבקי היא רייזאפיסטית ותיקה ומנוסה, לגמרי על זה בכל הקשור להתנהלות כלכלית, שליטה בהוצאות וחיסכון לעתיד. היא הקימה את הקהילה מתוך הבנה שלנהל תזרים משפחתי זה אתגר, אתגר שהופך לכפול כשמדובר בגירושים. ריבקי יצרה מקום לגרושים וגרושות שרוצים להיות על זה ביחד, לשתף מהניסיון, לחלוק מידע רלוונטי ובעיקר להפוך את הלבד בניהול התקציב המשפחתי לביחד מעצים וטוב.

אז אם הסטטוס שלך זה גרוש או גרושה נשמח שתצטרפו לקהילה בלחיצה כאן.


שיהיה לנו שבוע נפלא וחזרה שקטה לשגרה!

מכולנו ברייזאפ.

האם קיבלת תשובה לשאלתך?