כל האוספים
כל מה שחדש ברייזאפ
התזרים מתעדכן גם בערב! וכל מה שחדש ברייזאפ 🚀
התזרים מתעדכן גם בערב! וכל מה שחדש ברייזאפ 🚀
דני avatar
נכתב על ידי דני
עודכן לפני יותר משבוע

מעכשיו התזרים מתעדכן פעמיים ביום, בבוקר ובערב!

מהחודש, רייזאפ מעדכנת את המידע עבור הלקוחות שלה גם בבוקר מוקדם לפני שנתעורר וגם בערב אחרי יום של הוצאות וקניות. זה חלק מהגמישות שהבנקאות הפתוחה מאפשרת לנו: חיבורים ישירים לבנקים ולחברות האשראי. מקווים שתדירות העדכונים תעלה עוד בהמשך, אפשר לקרוא עוד בפוסט של בן בקהילה.

כדי להנות מהשדרוג הזה צריך להתחבר לרייזאפ באמצעות חיבור ישיר - כלומר בלי שם משתמש וסיסמא, בקלות ובאופן המאובטח ביותר שקיים.

איך לעבור לחיבור ישיר? בתפריט הראשי של התזרים, ללחוץ על ׳חשבונות מחוברים׳. אם יש חיבורים לבנקים או לחברות אשראי שעדיין לא מסומן עליהם ׳חיבור ישיר׳, צריך לבחור ׳להחליף לחיבור ישיר׳.


היי לנקודה הירוקה! מה השתנה בתזרים שלי מאז הכניסה האחרונה? 🟢

מהיום אפשר לזהות עסקאות חדשות בתזרים!

נקודה ירוקה תופיע בכל קטגוריה שיש בה עסקאות חדשות, וגם כמובן ליד כל אחת מהעסקאות עצמן. אגב, הרעיון לפיצ'ר הזה נולד בקהילה, אז תודה על הרעיון ותמשיכו להציע לנו שדרוגים שיכולים להפוך את המוצר לטוב יותר עבורכן ועבורכם.


שגרירים? עכשיו קל לעקוב אחר כמות ההמלצות שלך! 😎

מאז שהשקנו את תוכנית השגרירים, כ- 10,000 לקוחות הצטרפו לרייזאפ מהמלצה של לקוחות מרוצים!

על כל חבר או חברה שמצטרפים לתקופת נסיון ברייזאפ דרך המלצה, אפשר להרוויח 50 ₪. אם הם ימשיכו למנוי, אפשר להרוויח 100 ₪ נוספים!

מהיום אפשר לעקוב אחרי ההמלצות שלך באזור השגרירים! יש שם תמונה מלאה של כמות החברות והחברים שהצטרפו לרייזאפ בזכותך, כמה מהם המשיכו למנוי וכמה כסף הרווחת החודש.


אז כמה כסף להשאיר בעו"ש? 🤔

מחשבון חדש יספר לך כמה!

כשהכסף שלנו שוכב בעו״ש הוא מאבד מהערך שלו בגלל האינפלציה וחבל. היום, בכל פעם שסכום הכסף בעו״ש קצת גבוה, אנחנו מקפיצים לך הודעה שמציעה עוד מקומות שאליהם אפשר להעביר את הכסף, כדי שלא יישחק ויאפשר לך לחסוך לעתיד. אבל אז נשאלת השאלה:

כמה כסף כן כדאי להשאיר בעו"ש?

בכל זאת צריך להמשיך להתנהל איתו. אין תשובה אחת נכונה על השאלה הזאת, אבל רוב ההמלצות מדברות על ממוצע הוצאות של חודש אחד, שניים או שלושה. בעמוד ״השקעות לטווח קצר״, אחרי 3 לחיצות תופיע השאלה ״כמה כדאי לי להשאיר בעו״ש?״ - המחשבון שלנו יציג ממוצע של חודש אחד, שניים או שלושה של הוצאות. אנחנו ממליצים להיעזר בזה כדי לבחור סכום שנכון להשאיר בעו״ש כדי שנוכל לישון בשקט בזמן שהכסף שלנו יעבוד בשבילנו.


התראה על תשלום חשוד לפנגו 🚙

בעקבות השיח הקהילתי שהתעורר על גביית דמי המנוי של חברת פנגו, הצוות שלנו פיתח פיצ'ר שיתריע על תשלום חשוד לפקודת פנגו. מי שהתזרים יזהה אצלו תשלום קבוע על סך 9.90 עבור פנגו, יקבל התראה עם הזמנה לביטול התשלום. אל תשלמו סתם, זו לא ברירת מחדל!


עריכת שם קטגוריה 🖊️

כולנו אוהבים את התזרים שלהם מדויק. גם את המספרים, אבל גם את השמות של הקטגוריות. מהיום, ניתן לשנות שם של קטגוריה בלי למחוק אותה ולייצר חדשה.


חג שבועות שמח מכולנו ברייזאפ 🍰

האם קיבלת תשובה לשאלתך?