כל האוספים
לצאת לדרך עם התזרים
לצאת לדרך ביחד
תוכנית ליווי קבוצתית ל-100 ימים - ״על זה ביחד״
תוכנית ליווי קבוצתית ל-100 ימים - ״על זה ביחד״

כל המידע על התוכנית על זה ביחד, איזה שלבים נעבור בה, ולמה ניתן לצפות במהלך מאה הימים הקרובים בהם ביחד ניקח את הכסף בידיים.

דני avatar
נכתב על ידי דני
עודכן לפני יותר משבוע

מהי תוכנית על זה ב-100?

תוכנית אימון ייחודית שמתחייבת בהשקעה של 2 דקות ביום, להעביר אותך ממצב של לחץ וכיבוי שריפות מתמיד למצב של שליטה וביטחון עם הכסף שלך תוך 100 ימים. וכל זאת באמצעות מודל אימון חדשני שמפרק את האתגר לצעדים קטנים השינוי הופך לאפשרי, והכי חשוב מייצר הרגלים שנשארים לאורך זמן.

מה התוכנית כוללת?

תוכנית על זה ב-100 בנויה על מודל אימון ייחודי המשלב מערך כלים שמבטיחים את השינוי:

  • ​​100 ימי ליווי בקבוצת ווטסאפ ייעודית

  • נוסחת הצלחה לשינוי בעזרת 2 דקות ביום

  • סרטונים, תוכן, מידע, כלים וטיפים שיעזרו לך לקחת את הכסף בידיים

  • אתגרים שבועיים לבניית הרגלים הדרגתית

  • כלי המעקב האישי, ישירות מתוך התזרים

  • תזכורות יומיות ושבועיות

  • גישה לוובינרים יחודיים

מה יתרונות הליווי בקבוצה?

לעשות את השינוי לבד זה אפשרי אבל הנסיון שלנו, בעשרות השנים האחרונות, מוכיח שלעבור את התהליך בקבוצה מגדיל בעשרות אחוזים את סיכויי ההצלחה. המחקרים בתחום מוכיחים שהשילוב בין היכולת לחלוק את ההתקדמות עם אחרים ולראות הצלחה של אנשים דומים לנו הם חיוניים לבניית תחושת מסוגלות. כשמחברים את זה עם היכולת לא להיות לבד ברגעים המאתגרים, מקבלים נוסחת הצלחה אולטימטיבית שמבטיחה את השינוי.

מה התוכנית דורשת?

סוד התוכנית הוא הפשטות שלה והדרך בה היא מפרקת ובונה את השינוי על סדרה של הרגלים פשוטים שלוקחים מעט מאוד זמן ולא דורשים מאמץ. לכן הדבר החשוב ביותר שדורשת התוכנית אינו מאמץ אלא התמדה. כדי להיות על זה ולקחת את הכסף בידיים נדרשות בסך הכל 2 דקות ביום, 5 דקות בשבוע ו-10 דקות בחודש. זה הכל.

חשוב להגיד שעל זה ב 100- היא לא תוכנית העשרה, אלא תוכנית מכוונת תוצאות. אנחנו מבטיחים, מתוך ניסיון, שמי שיתמידו ירגישו את התוצאות בכיס.

כמה זמן נמשכת התוכנית?

התכנית נמשכת 100 ימים שמחולקים ל 14 שבועות.

מי מוביל את התוכנית?

את התוכנית מובילים אבי צ'רקהם ורועי ציקורל (ציקו) בשיתוף עם צוות המוצר והמומחיות והמומחים של רייזאפ.

ציקו ואבי הם לפני הכל לקוחות רייזאפ וחברי קהילה שראו את הצורך העמוק בקהילה ואת הקושי בשינוי ההרגלים שלנו עם כסף, החליטו לשלב כוחות ולקחת 40 שנים של ניסיון משותף בעולם האימון והיזמות וליצוק את כל הידע המשותף שלהם לתוך תוכנית שתעזור ללקוחות רייזאפ ליצור את ההרגלים ודפוסי החשיבה שיעזרו לקחת את הכסף בידיים.

אבי הוא מאמן יזמיות ויזמים בארץ ובעולם. בעל ניסיון של מעל עשרים שנים כיזם, איש מוצר שפיתח מוצרים טכנולוגיים שהגיעו ויצרו שינוי עבור מליוני לקוחות בכל העולם.

ציקו הוא יזם המתמחה בתהליכי למידה ושינוי. בין השאר ניהל את הפרויקטים הטכנולוגיים של הקרן החינוכית הגדולה בישראל, מייסד שותף של חברת Masterschool ומייסד קרן האימפקט שלה.

בנוסף במסגרת התוכנית תיתן למשתתפות ומשתתפים ההזדמנות לפגוש חברות וחברים מהצוות של רייזאפ המגיעים עם ידע ותחומי התמחות מגוונים שיסייעו לנו לקחת את הכסף בידיים.

האם קיבלת תשובה לשאלתך?